У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки

  22.10.2019 21:01   -
Новини

У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час (після 22:00). Так, 22 жовтня прибрали ще одну тимчасову споруду, яка розташовувалася на вулиці Роз’їзній, 9-Б, – розібрали навіс і паркан, який його огороджував.

– Під час рейдів інспектори КП «Благоустрій міста» виявили точку, де здійснюється продаж з-під поли спиртних напоїв, так звану наливайку. Міська рада вирішила демонтувати цю точку. Власнику споруди надали 24 вересня припис на проведення самостійного демонтажу. Однак на сьогодні він цього не виконав. За адресою знаходиться об’єкт нерухомості, який прибрати неможливо. Документів на продаж спиртних напоїв власник не надав. При цьому він здійснив самозахоплення території біля об’єкта нерухомості, який зайняв під торгівлю спиртними напоями. Наразі тимчасові споруди демонтовані. Після проведення демонтажу проводитимуться повторні перевірки. У разі виявлення порушень складатимуть адміністративні протоколи, – зазначила юристка КП «Благоустрій міста» Оксана Крижовець.
Орендар Сергій Осенюк розповідає, що цей паркан встановили ще у 2009 році. Факт продажу спиртних напоїв він заперечує.
– Було сплачено за виносну торгівлю у міський виконком. У департамент торгівлі ми сплачували у 2009-му та 2010-му роках. Паркан і навіс стояли з того часу, доки люди не попросили зробити кафе, щоб можна було попити каву.
Власнику приміщення Євгену Кобякову про припис орендар не повідомив.
Нагадаємо, скарги щодо незаконних точок продажу алкоголю на розлив дніпряни можуть залишати у соцмережі за посиланням: https://www.facebook.com/groups/186684455307387/about/. Нововиявлені адреси з такими спорудами перевіряють щомісяця. Загалом за два роки демонтовано 126 наливайок, а цьогоріч – вже 26.