У Дніпрі презентували виставку, присвячену Колумбії

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі презентували виставку, присвячену Колумбії отключены

У Дніпропетровському музеї «Літературне Придніпров’я» розпочала роботу банерна виставка «Охорона традиційних ремесел і мистецтв як запорука миру». В основі експозиції – успішна практика Колумбії з охорони нематеріальної культурної спадщини. Вона внесена ЮНЕСКО до Реєстру кращих охоронних практик.

– Міністерство культури Колумбії надало для виставки візуальну і текстову презентацію свого позитивного досвіду, – зазначили в управлінні культури, національностей та релігій облдержадміністрації. – Він допоможе розкрити потенціал України в питанні охорони культурної спадщини. Ми зможемо скласти не менш успішну стратегію збереження самобутніх українських знань і навичок.

Організатори привезли 24 банери, одна половина з яких присвячена розвитку традицій і ремесл Колумбії. Інша – досвіду України.

Виставка є спільною ініціативою Національної академії мистецтв України, Міністерства культури Колумбії, Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Центру розвитку «Демократія через культуру» і Управління культури, національностей і релігій ДніпроОДА.

Працюватиме експозиція до 9 лютого. Після Дніпра її покажуть в інших містах України: Києві, Одесі, Мелітополі, Харкові та Львові. Після цього експозицію приймуть Білорусь та Північна Македонія. Та, нарешті – Колумбія.

Адреса музею «Літературне Придніпров’я»: м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 64.

Поделиться: