У Дніпрі покажуть антикварних ляльок ручної роботи

  23.11.2017 02:36   -
Новини

У Дніпрі в історичному музеї ім.Яворницького відкриється виставка художніх ляльок. Свої доробки презентують українські та іноземні майстри, – про це розповіли в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА.

– Понад тридцять художників-лялькарів зі всієї України та близького зарубіжжя презентуватимуть свої доробки. Серед них – авторська і антикварна лялька, ведмедики Тедді. Матеріал виконання – порцеляна, полімерна глина… Будуть навіть механічні ляльки, – розповіли в школі лялькової майстерності «Студія ляльки», яка є співорганізатором виставки.
Також відвідувачі зможуть побачити ляльок із театрального закулісся, які багато років «пропрацювали» на різних світових сценах. Багато з них – авторства головного художника дніпровського театру ляльок, визнаного майстра своєї справи Віктора Нікітіна. Деякі експонати навіть зламані, але це надає їм додаткового шарму – такого собі «нальоту часу».
– На виставці представимо близько двохсот експонатів. Деякі з них можна буде придбати. Найстарішим доробкам – більше сотні років. Саме на антикварних ляльках буде акцент цього року. Минулоріч увагу приділяли скульптурним витворам, – зауважили в студії.
Це вже четверта виставка ляльок ручної роботи у Дніпрі. Вона проходитиме з 1 грудня 2017-го по 1 лютого 2018-го у Дніпропетровському історичному музеї ім.Яворницького. Переглянути її можна буде з 10:00 до 16:00, крім понеділка.