Дніпрян запрошують на допрем’єрний показ фільму «Кіборги»

  23.11.2017 02:31   -
Новини

Дніпрян запрошують на допрем’єрний показ художнього фільму «Кіборги». Стрічку про відважних українських захисників можна побачити 28 листопада о 19.00.

Фільм «Кіборги» – історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять нашу нову Україну. Незважаючи на різницю у походженні та віці, їх об’єднала одна мета – захистити рідну землю від агресора.
– У фільмі ми хотіли показати силу духу наших героїв і наскільки було важливим їхнє бажання вистояти у цій війні заради створення нової вільної та щасливої країни, – розповів режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв.

Тривалість стрічки – 110 хвилин.
– Для того, щоб передати атмосферу донецького аеропорту, ми побудували декорації, які ідентичні справжнім розмірам колишнього аеропорту, – зауважила продюсер фільму Іванна Дядюра.
Сценарій був написаний на основі інтерв’ю та численних консультацій з реальними АТОвцями.
– П’ятеро головних героїв – це збірні образи, які були списані з реальних кіборгів. Серед героїв фільму є представники Збройних сил та добровольчого підрозділу, юний патріот і дорослий боєць, що не всидів на дивані перед телевізором, – зазначила сценарист фільму Наталя Ворожбит.
Прем’єра фільму відбудеться у Києві у День Збройних Сил України, 6 грудня 2017 року. Проте дніпровський глядач побачить кінокартину вже 28 листопада.
– На допрем’єрному показі «Кіборгів» у Дніпрі ми представимо світлини фотографа-АТОвця Олександра Шульмана та подбаємо про декорації у кіно-зоні. Вони – на військову тематику. Це допоможе перейнятися атмосферою фільму, – сказала координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.
Місце зустрічі – кінотеатр «Мост-кіно» о 19.00. Вартість квитків – 70 грн. Їх можна придбати на сайті або за телефоном: (067) 818 80 75. П’ять гривень з кожного квитка підуть на підтримку родичів загиблих бійців.
Офіційний трейлер фільму – https://youtu.be/Pz6wWUoiiyI.