У Дніпрі перевірили, чи продають алкголь після 22.00
![](https://zorya.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/o_1fr20ql8foqs1aq21dec1rdp2hp21.jpg)
У Дніпрі інспекція з питань благоустрою 3 лютого вийшла на черговий нічний рейд. Перевіряли, як дотримуються заборони на продаж алкогольних напоїв після 22:00. За дві години обійшли з десяток точок у середмісті.
«Ще ми зробили одну контрольну закупку у ятці по проспекту О. Поля. Але при перевірці документів виявилося, що є відповідна ліцензія й це магазин-кафетерій. В інших же алкоголь не продавали, а це свідчить про те, що продавці та підприємці реагують на чинні заборони», – зауважив головний спеціаліст відділу контролю благоустрою інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Дмитро Гомілко. У разі виявлення порушень інспектори складають адміністративний протокол. «Це 156 стаття КУпАП. Потім протоколи передають до адмінкомісії, де визначається сума штрафу», – підсумував Дмитро Гомілко.