У Дніпрі нагородили кращі хори

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі нагородили кращі хори отключены

У Дніпрі, в Академії музики ім. М. Глінки, підбили підсумки XVII Міського відкритого конкурсу виконавської майстерності учнів шкіл естетичного виховання «Музична веселка» у номінації «Хоровий спів» та нагородили його переможців.

У цій категорії було представлено 33 колективи – це близько тисячі учнів музичних шкіл міста. У кожній віковій групі журі визначило переможців І, ІІ, ІІІ ступенів: три колективи стали лауреатами першого ступеня, чотири колективи – другого ступеня, п’ять колективів – третього ступеня. Гран-прі отримали хор молодших класів і хор старших класів дитячої музичної школи № 16. Дипломами були відзначені також керівники та концертмейстери колективів.
– Те, що одразу два хори нашої школи отримали гран-прі конкурсу, свідчить, що викладачі та концертмейстери гарно підготували дітей. Безперечно, це заслуга і наших вихованців. Коли любов до хорового співу йде від серця, тоді все виходить, – зазначила директор дитячої музичної школи № 16 Олена Коваленко.
Також цього вечора на сцені академії відбувся фінальний гала-концерт володарів гран-прі всіх номінацій конкурсу, а саме: «Фортепіано», «Народні інструменти», «Академічний спів», «Естрадний спів», «Струнно-смичкові інструменти», «Духові та ударні інструменти» й «Хоровий спів». Загалом цього року у згаданих номінаціях володарями гран-прі стали 17 учасників. Лауреатами І ступеня – 53 учасники, лауреатами ІІ ступеня – 70 учасників, лауреатами ІІІ ступеня – 64 учасники.
– Вже 17 років поспіль конкурс відкриває нові імена обдарованих юних виконавців. «Музична веселка» – це головний музичний фестиваль Дніпра, своєрідна «перепустка» для участі в міжнародних і всеукраїнських творчих змаганнях. Цього року у конкурсі взяли участь близько 3 тисяч дітей – фактично кожен третій учень шкіл естетичного виховання. Неупереджені судді – провідні викладачі та музиканти з інших міст України – обрали лауреатів і володарів гран-прі. Конкурсний марафон тривав понад місяць, – сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Євген Хорошилов.

Поделиться: