Книга «48 законів влади» — ідеальний подарунок для амбітної людини

  16.05.2023 15:08   -
Загальне Новини

Правильно підібрана література здатна змінити життя на краще. Якщо ви мрієте вийти на новий рівень доходу та впливу, вам варто прочитати «48 законів влади» українською — цю книгу можна купити на Fama.ua, замовивши ексклюзивне подарункове видання. 

Про що йде мова

48 законів влади Роберта Гріна — бестселер, який розійшовся тиражем понад 1 мільйон примірників у США й перекладений на 24 мови. Він допоміг тисячам людей досягти успіху в політиці, керівництві великими компаніями, шоу-бізнесі та інших сферах. Цю книгу вивчають студенти коледжів і зірки Голлівуду, її цитують на телебаченні та в топових блогах. 

Роберт Грін написав свій визначний твір, вивчаючи складну систему взаємовідносин у Голлівуді. Порівнявши її з суспільствами різних цивілізацій, від США XX сторіччя до Стародавнього Риму, він знайшов закономірності, які допомогли видатним людям прийти до влади та залишити свій слід в історії. На відміну від філософів минулого, Грін сформулював свої висновки простими словами й навів життєві приклади, що зробило його книгу зрозумілою та корисною. 

Ключові моменти твору

Щоб продемонструвати, як саме будуть корисними для вас 48 законів влади, наведемо коротку анотацію п’ятьох розділів:

  1. Ніколи не затьмарюйте досягнення старшого за чином. Щоб якомога швидше досягти успіху, вам слід уникати відкритих суперечок, здатних поставити вас у незручне становище. Тому на перших етапах варто діяти в темряві, обираючи момент для вирішального удару. 
  2. Не довіряйте друзям, використовуйте ворогів. Навіть найвідданіші союзники можуть зрадити чи допустити помилку. Вороги зазвичай виявляються більш чесними та прямолінійними у своїх намірах, тому маніпулювати ними набагато легше. 
  3. Старайтеся приховувати свої наміри. Ореол таємничості зробить вас важливими в очах оточення. Окрім того, приховані наміри допоможуть вам уникнути конкуренції та поступово піднятися кар’єрними сходами. 
  4. Завжди кажіть менше, ніж необхідно. Змушуйте людей звертатися до вас повторно та просити роз’яснень. Так ви створите для себе репутацію експерта й незамінного співробітника. 
  5. Захищайте свою репутацію за будь-яку ціну. У сучасному постіндустріальному суспільстві ім’я — найцінніший капітал. Саме він відкриває двері та привертає до вас мільйони прихильників. 

Щоб дізнатися більше, варто прочитати 48 законів влади українською в повній версії. Купити книгу можна онлайн в інтернет-магазині Fama.ua. Вам доступне як звичайне, так і ексклюзивне видання, яке ідеально підходить на подарунок. Книгу можна замовити з доставкою в Україні, оплативши її онлайн або післяплатою. 

Поділитись: