У Дніпрі на День Конституції одружилися військовий та його кохана

  28.06.2022 21:00   -
Новини

І хоча більшість українців зараз відзначають День Конституції під звуки сирен, проте для Романа це свято стало доленосним. Бо саме сьогодні чоловік одружився. Його кохана 4 місяці була за кордоном, а він пішов боронити нашу країну. Проте, сьогодні молодята зустрілися, аби на законних підставах поєднати власні життя.

Весілля – одне з найважливіших свят для кожного, але для когось воно може стати неочікуваним подарунком. Роман – військовий. Він пішов боронити країну на початку повномасштабного вторгнення. Тоді ж його кохана перетнула кордон в пошуках безпечного місця. Сьогодні ж сталася несподіванка – до Дня Конституції та на день народження Романа його кохана приїхала до Дніпра.

Роман Лобода, наречений: “Це була несподіванка, дуже гарна несподіванка. На початку війни дружина виїхала за кордон. Бачучи що там відбувається та що відбувається тут, вона не витримала та повернулася до країни, до мене”.

Людмила Чорнобай, наречена: “За тиждень до дня народження я запитала в нього що подарувати. “А що ти мені можеш подарувати, тебе все одно нема поряд?” Подумала: “Ну да, мене нема поряд”. Швидко подзвонила мамі, почали шукати шляхи, як можна зробити йому сюрприз”.

Людмила приїхала у військову частину, де її наречений проходить службу зараз. Там вони і одружились. На весілля приїхали родичі наречених, також на свято завітали побратими та командири Романа, які і організували свято.

Віктор, заступник командира: “Все почалося з того, що до нас звернулася тоді ще майбутня дружина з проханням допомогти в організації. Ми вирішили піти назустріч, тому що це позитивні емоції, це мотивуючий фактор для всього особового складу. Тому було вирішено провести це саме тут, зробити сюрприз для нашого співслужбовця”.

Тепер молоді будують плани, думають про долю своєї родини. Але перша та головна мета – перемога у війні.

Источник: ДніпроTV

Поділитись: