У Дніпрі мешканцям допомагають оплачувати житлові послуги

  06.10.2021 12:34   -
Новини

Міськрада допомагає сплачувати комуналку. Вже декілька років дніпровська влада надає пільги на вартість житлових послуг тим, хто потребує підтримки. Чорнобильці, багатодітні батьки та інші категорії громадян отримують допомогу від влади. Де та як її отримати – дивіться у сюжеті.

Багатодітна матір Катерина звернулась до центру соціального захисту населення ще п’ять років тому, коли народила третю дитину. Наразі завітала виконати щорічну процедуру – подати довідку з податкової та заповнити декларацію.

Катерина Шестокал, багатодітна матір: “Отримую пільгу я у безготівковій формі, тобто вона зараховується на розрахункові рахунки комунальних підприємств. На сайті Ощадбанку в мене є особистий кабінет, де я зареєстрована. Там я можу слідкувати за надходженнями, в яких розмірах надходять ці кошти, та доплачувати що не вистачає”.

Державні пільги надаються окремим категоріям громадян у різному розмірі – 25, 50, 75 та 100%. Деякі дніпряни також можуть скористатися пільгами від міськради.

Анна Корнійчук, начальниця відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг Новокодацького району: “Адресна допомога призначається кому – це особи з інвалідністю першої та другої групи з дитинства, це особи з інвалідністю першої групи з вадами зору, опорно рухового апарату, психологічними розладами, та родини, які виховують дітей з інвалідністю”.

Загалом у Дніпрі пільгами користуються близько 45000 містян. Отримати фінансову допомогу можна у будь-якому центрі соціального захисту населення.

Поділитись:

Попередня стаття: