У Дніпрі «Громадська сила» наживається на лавках та урнах

  22.09.2021 15:00   -
Новини

Поки у Дніпрі відкривають пішохідні вулиці, затишні сквери та арт-об’єкти, недбалі політики використовують райони міста, як майданчик для прибутку. Ремонти тротуарів, встановлення лавок з урнами та заміна асфальтного покриття – все це в Амур-Нижньодніпровському районі взялися виконувати підрядники «Громадської Сили». Всюди у дворах люди бачать символіку цієї політсили. Та от якість робіт – сумнівна. А подекуди, і зовсім нічого не зроблено.

“На ось цей тротуар по вул. Вітчизняній АНД-рада витратила близько 200 тис грн. Та бачимо, – «ремонт» був недовговічним. А місцями – його і зовсім немає”, – Мирослава Жулінська, журналістка.

За документами тут мав бути тротуар товщиною в 12 сантиметрів, з покриттям плиткою та встановленням поребриків. Натомість – маємо ось це. А по інший бік – взагалі зарослі.

А це вже Каруни 49. Тут на замовлення Амур-Нижньодніпровської ради також мали зробити неабиякий благоустрій. У тендері вказані залізобетонні огорожі висотою більше одного метра для сміттєвих баків, новенькі урни та лавки. Натомість людям встановили ось це. Головне – є символіка Громадської Сили, щоб люди впізнавали.

Лавками, урнами і асфальтним покриттям, немов після обстрілу, Громадська сила навряд чи напрацює собі електорат. На подібний благоустрій лише одного під’їзду, із бюджету міста пішло більше 100 тисяч гривень. А тендерів Амур-Нижньодніпровська районна рада, до розпуску, грала по десятку на день.

Тож, куди пішли «відмиті» кошти? Відповідь на це питання знаходимо в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Тендери на ці об’єкти вигравали одні й ті самі ФОПи – Рожко Анна Вікторівна та ГАГЛОЄВ ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ. Та от виконувала підряди – 3тя особа. Бабушкінський суд встановив, що нею є ТОВ «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА КОМПАНІЯ «ДІМ». А її бенефіціар – ніхто інший, як Олена Овчаренко – депутатка Дніпропетровської обласної ради від «Громадської сили».

Тож, це пояснює звідки партійна символіка на лавках та урнах, і кому саме в кишеню пішли наші з вами гроші.

Втім, історія не нова. Раніше – ми не раз розповідали про таку схему заробітку депутатів від «Громадської Сили».

Поділитись: