У Дніпрі для освітян влаштували театральний вечір

  08.10.2019 17:54   -
Новини

У Дніпрі до Дня працівників освіти педагогам влаштували святковий вечір. Близько 450 вчителів, викладачів і вихователів прийшли до Дніпровського академічного театру драми та комедії, щоб подивитися виставу «Ревізор».

До початку дійства на сцені їх розважали міми, а у холі театру для освітян облаштували фотозону.
Нинішній театральний вечір є чудовим майданчиком передусім для живого спілкування освітян одне з одним. Загалом цей навчальний рік для педагогів почався із серпневої конференції у новому, менш офіційному і більш розкутому форматі.
Директорка НВК № 106 Інна Палєєва очолює цей навчальний заклад уже тринадцять років. Жінка розповідає: зрозуміла, що власне життя пов’яже саме з вчителюванням, коли ще сама сиділа за шкільною партою. Тепер щороку досвідчена педагогиня приймає вітання від учнів і випускників. Цього вечора понеділка пані Інна відкрила власний театральний сезон. Вона переконана: урізноманітнювати формат відзначення освітянських свят потрібно було вже давно.
– Це створює позитивну атмосферу. Нас це зближує, мотивує до виконання все нових завдань. Кожен креативний керівник розуміє, що дуже багато залежить саме від колективу, — розповіла Інна Палєєва.
Нагадаємо, у Дніпрі працює безкоштовний муніципальний табір «Гордість Дніпра», де можуть відпочивати не лише педагоги, а й медичні та комунальні працівники.