Студентам “Дніпровської політехники” не відкрили доступ до аварійного гуртожитку

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Студентам “Дніпровської політехники” не відкрили доступ до аварійного гуртожитку отключены

8 жовтня надзвичайна комісія, до якої входять, зокрема, представники ДСНС, поліції та профільних міських служб, вирішила подовжити обмеження доступу до аварійного гуртожитку «Дніпровської політехніки» та не відкривати рух у прилеглому кварталі.

Це пов’язане насамперед із дотриманням правил безпеки. Позиція членів комісії – не можна ризикувати життям дітей, поки немає офіційних висновків експертів. Спочатку члени комісії планували розробити графік доступу до гуртожитку, щоб студенти могли забрати особисті речі.
– Сьогодні об 11 годині ми разом з ДСНС, поліцією та представниками «Дніпровської політехніки» обстежили приміщення гуртожитку. Візуально немає жодних тріщин тощо. Вранці нам звітували про те, що маячки не зафіксували руху будівлі. Проте надзвичайна комісія наразі не має офіційних висновків експертів, чи безпечно у приміщенні знаходитись людям, у тому числі, аби забрати свої речі. Безпека громадян для нас понад усе. Саме тому буде проведено дві ретельні експертизи, – зазначив заступник голови надзвичайної комісії Олександр Шикуленко.
Першу експертизу проведуть спеціалісти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. Вони обстежать приміщення гуртожитку та нададуть висновки щодо безпеки будинку та рекомендації з його укріплення та реконструкції. Така експертиза займе близько 10-12 днів. Другу – геологічну – проведе ТОВ НВП «Гіінтіз». Її результати покажуть, у якому стані знаходиться ґрунт від перехрестя проспекта Дмитра Яворницького та проспекта Гагаріна до монумента Слави.
Також Олександр Шикуленко зазначив, що усі кімнати в аварійному гуртожитку опечатані, а на місці чергують представники поліції та «Муніципальної варти».

Поделиться: