У Чкаловому облаштовують новий дитсадок

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Чкаловому облаштовують новий дитсадок отключены

На яскравий та комфортний дитячий заклад у селі Чкаловому Нікопольскького району наразі перетворюють занехаяну будівлю. Після завершення робіт там виховуватимуть 80 сільських дітей. Місцеві чекали цього близько 30 років.

– У Чкаловому є старий садочок, але він не вміщає всіх малят. Будівля розрахована на 28 дітей, а нині туди ходять 47 хлопчиків та дівчат. Нам не вистачає місця для занять та активних ігор. Постійно переставляємо меблі, аби всі помістилися, – сказала завідувач Чкалівського дитсадочка Тетяна Шевченко.
З 90-х в селі пустувала недобудова. Нині обласна влада реконструює її під новий садочок. Підрядники вже замінили старий дах, вікна та двері, нині – підводять комунікації, утеплюють фасад.
-Новий дитсадок буде затишним і сучасним. Наші діти будуть виховуватися у комфорті. Маємо великі надії, адже вперше за десятки років справа зрушила з місця, – зазначив голова Чкалівської сільської ради Олександр Чернов.
Незабаром будівельники облаштують підлогу та стелю, оздоблять приміщення. Новий заклад прийме 80 дітей і допоможе ліквідувати чергу.
– У старому садочку немає місця для моєї дитини. До сусіднього села їздити не зручно. А новобудова поруч, тут багато місця. З нетерпінням чекаємо на завершення робіт, – поділилася місцева мешканка Світлана Орєхова.

Поделиться: