У 2019-му «швидкі» області вже зробили майже 650 тисяч виїздів

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У 2019-му «швидкі» області вже зробили майже 650 тисяч виїздів отключены

Цьогоріч бригади екстреної медицини області вирушали на виклики майже 650 тисяч разів. Виїжджали на нещасні випадки, травми, отруєння, ДТП. Про це повідомив директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко.

– Бригади «швидких» нашого центру працюють злагоджено та оперативно. У їхньому розпорядженні – сучасне обладнання і все необхідне для надання невідкладної допомоги. Фельдшери постійно підвищують кваліфікацію в спеціальному навчально-тренувальному центрі, – зазначив директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко.
Майже 60 тисяч разів бригади «швидких» виїжджали за викликами щодо нещасних випадків, травм та отруєнь. Понад 2,6 тисяч – на місця ДТП.
– Екстрену медичну допомогу надавали і хворим на хронічні недуги, і при інфарктах та інсультах, – додав Радій Шевченко. – Так, до постраждалих від інфаркту міокарда з початку року бригади виїжджали майже 2,2 тисяч разів. Загалом медики провели 92 успішні реанімації.
Нині на Дніпропетровщині – 280 бригад екстреної медичної допомоги.

Поделиться: