Дніпропетровщину планують перетворити на смарт-регіон

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпропетровщину планують перетворити на смарт-регіон отключены

«Розумні» підприємства та установи, вуличне освітлення, дороги, транспорт. А ще – медичні, комунальні та адміністративні послуги. У цілому – смарт-регіон.

Очільник Дніпропетровщини Олександр Бондаренко у ДніпроОДА підписав меморандум з представниками компанії Lifecell. Документ стане дорожньою картою з імплементації проєкту «Смарт-регіон».
У меморандумі визначили пріоритетні напрями співпраці. Приміром, інноваційні рішення для транспортної інфраструктури. Так, «розумні» світлофори сприятимуть безпеці пішоходів та попереджатимуть затори. Смарт-освітлення вулиць і доріг заощаджуватиме електроенергію. Для пасажирів громадського транспорту – можливість розраховуватися за проїзд просто смскою.
Серед нових сервісів – цифровий муніципалітет. Усі адмінпослуги – онлайн. Дуже зручно оформити швидко якусь довідку, «там же» – записатися в електронну чергу до сімейного лікаря.
– Маємо великий досвід у втіленні різноманітних смарт-проєктів і відкриті для нових починань. Все залежатиме від того, чого саме найбільше потребує Дніпропетровщина, – сказав головний виконавчий директор Lifecell Ісмет Язиджи. – Область – одна з флагманів економічного та культурного розвитку в Україні. Дуже динамічна, активна, готова до змін та нових здобутків.
Програма співпраці ДніпроОДА з компанією Lifecell розрахована на 5 років.

Поделиться: