Стали відомі деталі проведення пробного ЗНО-2019

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Стали відомі деталі проведення пробного ЗНО-2019 отключены

Із 8 січня по 31 січня 2019 року відбудеться реєстрація усіх бажаючих на участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Абітурієнти зможуть перевірити свої знання з 11 навчальних предметів. Про це повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

– Усім, хто готується складати влітку ЗНО, важливо спробувати свої сили під час пробного тестування. Це не лише допоможе школярам оцінити свій рівень навчальних досягнень, а й психологічно підготуватися до тестів, відчути атмосферу справжніх іспитів та навчитись правильно розподіляти свій час – зауважили в департаменті.
16 березня абітурієнти зможуть написати пробний тест з української мови і літератури. 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії чи іноземних мов – англійської, іспанської, німецької та французької. У день проведення пробного ЗНО учасники зможуть написати тест лише з одного навчального предмета.
Реєстрація на участь у пробному ЗНО триватиме з 8 по 31 січня 2019 року на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Поделиться: