У Дніпрі стартував Всеукраїнський форум молодіжних працівників

  06.11.2018 02:05   -
Новини

5 листопада у Дніпрі, в культурно-діловому центрі «Менора», розпочався триденний II Всеукраїнський форум молодіжних працівників і працівниць. Захід організований Міністерством молоді та спорту України у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні, Дніпровською міськрадою та ДніпроОДА.

На форум до Дніпра зібралися понад 200 осіб з різних куточків України, зокрема й учасники всеукраїнської програми «Молодіжний працівник».
За словами заступника директора – начальника управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики міськради Дар’ї Білої, протягом трьох днів з-поміж іншого молоді люди ділитимуться одне з одним досвідом створення найкращих молодіжних практик, зокрема й тими проектами, які вже вдалося реалізувати. Формати заходу різноманітні – від загальних презентацій до роботи у групах.
Під час урочистої церемонії відкриття форуму всі учасники долучилися до масштабного всеукраїнського флешмобу зі створення «Вінка єдності» як символу об’єднання зусиль влади, громадськості, молоді, молодіжних працівників і працівниць всієї України для розвитку молодіжної політики. Кожен мав змогу приклеїти свою квітку до великого вінка діаметром 2 метри. Його зменшену копію Дар’я Біла передала естонському уряду через представника Міністерства освіти та досліджень Естонії Ааре Вілу, який завітав на форум, щоб поділитися досвідом впровадження молодіжних практик у його країні.