Школи області запрошують позмагатися за сучасний буккросинг

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Школи області запрошують позмагатися за сучасний буккросинг отключены

Школи області запрошують позмагатися за сучасний буккросинг від ДніпроОДА 15-16 вересня у Дніпрі пройде Interpipe TechFest. Там працюватиме локація від Дніпропетровської ОДА. На полицях, що складають англійське слово READ, буде багато книжок українського видавництва.

Усі бажаючі зможуть обміняти їх на власні збірки, принесені з дому. Залишені у підсумку видання подарують одній зі шкіл області. Позмагатися за них навчальні заклади можуть у конкурсі, оголошеному на сторінці у Фейсбук, – про це- розповіла радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.
«На Interpipe TechFest ми розмістимо наші «фірмові» книжкові полиці. Вони мають вигляд англійських літер, що складають слово READ. На них – широкий асортимент літератури, переважно української, – розповіла Ольга Горб. – Збірки, що припали до душі, можна забирати додому. Головна умова – обміняти їх на інші книжки. Це принцип буккросингу.
Саме ДніпроОДА запровадила буккросингову хвилю у держустановах області.
-Краще приносити на обмін науково-популярні, пізнавальні книжки, а ще мотиваційну літературу. Ці екземпляри передамо в одну зі шкіл області, – сказала Ольга Горб. – Щоб отримати їх, школам потрібно вказати номер свого закладу у коментарях під постом у Фейсбук. Переможе той, хто набере найбільше лайків.
Квитки на Interpipe TechFest за посиланням: http://techfest.interpipe.biz/book_show.

Поделиться: