Представників ЗМІ у Кривому Розі запрошують на навчання-змагання

  22.10.2019 21:18   -
Новини

Робота працівників мас-медіа завжди несподівана, пов’язана із різними надзвичайними, нестандартними, а іноді й небезпечними ситуаціями, які вимагають від них рішучих, кваліфікованих, безпечних для себе і оточуючих дій.

Найбільша відповідальність за власну безпеку під час виконання професійних обов’язків покладається на самих працівників засобів масової інформації.
Саме тому 26 жовтня 2019 року Донецький юридичний інститут МВС України організовує навчально-змагальний захід для представників засобів масової інформації під назвою «МASS MEDIA CHALLENGE», який пройде під лозунгом: #НАВЧАЄМО_ЗМАГАЮЧИСЬ! , метою якого є надання працівникам засобів масової інформації теоретичних знань та практичних навичок безпечного виконання професійних завдань.
Програма заходу передбачає проходження командами-учасницями навчально-змагальних локації: тактична медицина, практична стрільба, особиста безпека в транспортному засобі, заняття у м’якому залі.
– Якщо ви – працівник газети, теле-, радіо- каналу або інтернет-видання, ми чекаємо на вас! – повідомляють організатори на своїй офіційній сторінці у «Фейсбук». – Запрошуємо до заходу команди-учасниці від мас-медіа у складі двох осіб. Учасникам мати при собі зручний одяг.
Захід відбудеться: 26.10.2019 року з 09.00 до 14.00 в навчально-виховному комплексі Донецького юридичного інституту МВС України за адресою м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92-а.
Реєстрація на захід за посиланням :
https://drive.google.com/open?id=1OzTExfx6wZqId2CYhLqEdildVa9cUSmWX5-j_cQsq-s
Довідки за телефоном: (097) 076 31 85, (067) 770 57 79.