Покровська ОТГ запрошує на «Fest-party у селянській хаті!»

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Покровська ОТГ запрошує на «Fest-party у селянській хаті!» отключены

Покровська ОТГ запрошує на багатожанровий фестиваль «Fest-party у селянській хаті!». 14 вересня тут продемонструють колоритні народні звичаї через музику, пісні, танці, художні читання та декоративно-ужиткове мистецтво. Під час фесту планують встановити рекорд України на найдовший тин із природних матеріалів.

– Цей фестиваль допоможе згуртувати нашу громаду, підвищить її інвестиційну, культурну й туристичну привабливість. Плануємо проводити його щорічно. Це якість життя наших мешканців та розвиток їхніх талантів, – наголосили в Покровській ОТГ.
Проявити таланти зможуть всі, хто завітає на фест. А розгулятися буде де.
Танці, співи, художнє читання, інструментальна музика, виставка декоративно-ужиткового мистецтва – кожен обере собі мистецьку локацію до душі.Усі локації, місця для відпочинку та харчування, розважальні майданчики позначать на мапі фесту для кращого орієнтування «на місцевості».Фестиваль – під відкритим небом зранку й до вечора 14 вересня 2019 року.
Децентралізаційний фестиваль «Fest-party у селянській хаті!» став переможцем всеукраїнського конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження».

Поделиться: