Покровська ОТГ виграла всеукраїнський конкурс

  13.01.2020 18:21   -
Новини

У минулому році серед громад України проходив конкурс «Енергоефективна громада 2019». Одним із переможців стала Покровська ОТГ. Громада з Дніпропетровщини виграла грант на проведення енергоаудиту величезної будівлі місцевого центру дозвілля.

– Покровська громада демонструє гарний приклад іншим ОТГ області. За допомогою участі у таких конкурсах територіальні об’єднання мають чудовий шанс отримати необхідну фінансову підтримку. Наприклад, на підвищення енергоефективності соціальних об’єктів, – зазначили в департаменті економічного розвитку ДніпроОДА.
У Покровському центрі дозвілля розташована місцева бібліотека, працюють різноманітні гуртки. Є і велика глядацька зала на 600 місць.
– Триповерховій будівлі закладу вже 40 років. Вона давно потребує термомодернізації – покрівля протікає, з вікон дме, застаріла система опалення, – розповіла заступниця селищного голови Інна Швидь.
Протягом 2020 року здійснять енергоаудит будівлі та оформлять відповідний сертифікат. Обстежать покрівлю, вікна, фасад. Аби визначити, де мають місце найбільші втрати тепла і що саме потребує першочергової заміни.
– Маємо величезне бажання повністю модернізувати центр дозвілля. Та власними силами громада не подужає таку реконструкцію. Всі сподівання – на грантову підтримку. Проведення безкоштовного енергоаудиту для нас лише перший крок, – сказала Інна Швидь. – Постійно беремо участь у різних грантових проєктах. На один із конкурсів подали заявку щодо реконструкції місцевої пам’ятки культури – музичної школи. Зараз чекаємо на його підсумки.
Всеукраїнський конкурс «Енергоефективна громада 2019» проводився у рамках проєкту Асоціації об’єднаних територіальних громад «Марафон 2019: енергоефективна та безпечна громада», за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.