На Центральному залізничному вокзалі Дніпра співали колядки

  13.01.2020 18:19   -
Новини

11 січня на Центральному залізничному вокзалі Дніпра вихованці закладів позашкільної освіти міста влаштували вертепно-колядне дійство «Нова радість стала» для подорожніх. Такий захід проходить уже другий рік поспіль. У ньому взяли участь близько 200 дітей різного віку.

Колядками, щедрівками та обрядовим вертепом діти зустрічали тих, хто приїхав до Дніпра, проводжали тих, хто їде, та підтримували усіх, хто зустрічає, створюючи святкову атмосферу у дусі українських традицій.
На всіх учасників заходу чекали конкурси та подарунки. Завершилося свято великим флешмобом, під час якого діти та всі присутні виконали одну з найвідоміших українських колядок «Нова радість стала».
– Я вперше брала участь у такому заході. Мені сподобалося, адже це дуже приємно – радувати людей навколо, створювати для них гарний настрій, – поділилася враженнями учасниця театралізованого дійства Владислава Кравченко.

Федір Іванович чекав на свій потяг до Запоріжжя. Каже, що у Дніпрі гостював у рідних.
– Поки чекав на поїзд, підійшов подивитися, що тут відбувається. Мені сподобалося, як співали діти. Так гарно вбрані, чудово колядували. У своєму місті я такого не бачив. Можна сказати, що у Дніпрі мене гарно прийняли та ще й весело провели, – сказав пан Федір.