Область запрошують презентувати кращі практики органів місцевого самоврядування

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Область запрошують презентувати кращі практики органів місцевого самоврядування отключены

В Україні стартував конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»-2019. Поділитися власними напрацюваннями та запозичити передові ідеї колег має нагоду і Дніпропетровщина. Запрошуються обласні, районні, міські, сільські та селищні ради.
Як повідомляє прес-служба міськради, можна презентувати заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету: нарощення податкової бази, створення індустріального парку чи бізнес-інкубатора, інвентаризація землі.
Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад, – ще одна конкурсна тема. Її можуть обрати ті органи місцевого самоврядування, яким є що розказати про звичаї та обряди, креативну економіку, локальні бренди, туристичні маршрути.
Вітаються й практики про залучення молоді до місцевого економічного розвитку: молодіжні ради, творчі майстерні, курси з підприємництва для школярів, молодіжні бізнес-ініціативи.
Одну або кілька заявок кожен учасник може надіслати на best.practice.ukraine@coe.int. Прийом – до 9 серпня.
Заявку має супроводжувати лист органу місцевого самоврядування за підписом керівника, у якому підтверджується достовірність та точність викладеної інформації.
Конкурсна комісія звертатиме увагу на ініціативність, ефективність, інноваційність та результативність практик.
Спочатку визначать фіналістів, які зможуть взяти участь у ярмарку ідей. Переможців оберуть у кожній з тем, а про найкращі практики розкажуть українські ЗМІ.
Конкурс організовує Мінрегіон у партнерстві з Радою Європи, Українською асоціацією районних та обласних рад, Асоціацією міст України, Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад та Асоціацією об’єднаних територіальних громад.
Додаткова інформація – за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/konkurs-krashhi-praktiki-mistsevogo-samovryaduvannya-u-2019-rotsi/.
В Україні з 2014 року кращими визнано 142 практики.

Поделиться: