У Дніпрі стартує реконструкція двох дитячих лікарень

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі стартує реконструкція двох дитячих лікарень отключены

У Дніпрі стартує реконструкція лікувальних закладів, які повернуто з обласного підпорядкування у комунальну власність міста. Так, уже цього року планують розпочати роботи у дитячих лікарнях № 5 та № 6. Наразі розробляють відповідні проекти, після їхнього завершення буде відомий кошторис. Оновлюватимуть будівлі (ззовні та всередині) та медичне обладнання.

– Наразі усі лікувальні заклади, які у 2011 році було передано в підпорядкування області, повернуто до комунальної власності Дніпра. Їх поступово плануємо реконструювати, щоб створити сучасні комфортні умови для наших пацієнтів. Прийнято рішення розпочати з дитячих лікарень № 5 та № 6. Зокрема, у шостій лікарні реконструкція відбуватиметься коштом міського бюджету, а в дитячій лікарні № 5 – коштом обласного, – зазначив заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міськради Андрій Бабський.
Реконструкцію в дитячій лікарні № 6 проводитимуть поетапно без переселення стаціонарних відділень, оскільки цей лікувальний заклад має три корпуси. Тут також облаштують прилеглу територію та дитячий майданчик.
– Реконструкція лікарні вже на часі, оскільки три корпуси були побудовані у 1962-му, 1970-му та 1982 роках відповідно. Очікуємо, що будуть створені сучасні умови – одно- та двомісні палати з усіма зручностями і для дітей, і для їхніх батьків, – сказав генеральний директор дитячої лікарні № 6 Віктор Слатвіцький.
Водночас у лікарні № 5, яка розміщується в одній будівлі за адресою: вул. Івана Акінфієва, 5, вже готуються до переїзду в інші приміщення на час реконструкції.
– Частково відділення лікарні переїжджають до дитячої лікарні № 2 (вул. Антоновича, 29) та до консультативно-діагностичної служби нашого закладу на вулиці Шевченка, 6а. Дуже тішить, що після реконструкції у нас з’явиться водолікарня, яка дуже необхідна для діагностики, лікування та відновлення дітей із захворюваннями нервової системи, на чому й спеціалізується наш заклад, – додала генеральний директор дитячої лікарні № 5 Наталія Фоменкова.
Нагадаємо, до комунальної власності Дніпра повернуто 5 поліклінік, 7 стоматологічних поліклінік та 17 лікарень, які у 2011 році були передані в обласне підпорядкування.

Поделиться: