На Дніпропетровщині пройде серія тренінгів для підприємців

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині пройде серія тренінгів для підприємців отключены

Фахові тренінги та консультації з експертами. На Дніпропетровщині стартує новий проєкт з підтримки регіональних експортерів. Участь – безкоштовна, – про це повідомили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської облдержадміністрації.

– Тренінги буде корисно відвідати, передусім, підприємцям-експортерам й фермерам. Учасникам розкажуть про корисні для бізнесу інструменти та онлайн-ресурси. Також роз’яснять, як працювати з пошуковими базами даних іноземних компаній-імпортерів, дистриб’юторів і виробників продукції, – розповіли в управлінні.

Перший тренінг відбудеться 12 лютого у Дніпрі, наступний – 18 лютого у Кривому Розі. 20 лютого на зустріч з експертами запрошують підприємців Кам’янського, 25 лютого – Павлограда, 28 лютого – Нікополя.

Участь безкоштовна – потрібно лише зареєструватися: https://docs.google.com/forms/d/1i77F8fdulXnLlVf9pOnC2dKZxwrzrw7ZS1vHcX6kBaQ/viewform?edit_requested=true. Додаткова інформація – за телефоном: (056)374-94-12 або у Facebook (https://www.facebook.com/events/473757333551022/).

Проєкт втілює Дніпропетровська торгово-промислова палата спільно з програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Поделиться: