Молоді вчені мають шанс поїхати до Франції

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Молоді вчені мають шанс поїхати до Франції отключены

Молоді дослідники Дніпропетровщини можуть пройти короткотермінове стажування у Франції. Термін – від 2 тижнів до 1 місяця. Документи прийматимуть до 9 лютого. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Пройти стажування у Франції можуть молоді науковці, які захистили дисертацію не більше п’яти років тому та потребують співпраці з французькою лабораторією для подальших досліджень. Щоб взяти участь у відборі, слід до 9 лютого заповнити онлайн-анкету (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScbLMzZM_SnHbir1zmyqTIVIcDo-kLszWgulyN3bwrsWMiV9w/viewform) та надіслати організаторам пакет документів.

Стажування проходитиме з 1 квітня по 30 вересня 2020 року. Учасники програми отримуватимуть стипендію – 170 євро/місяць.

Конкурс на участь у короткострокових стажуваннях організовує Посольство Франції в Україні двічі на рік. Другий набір відкриється у середині квітня.

Більше інформації – на сайті: https://institutfrancais-ukraine.com/etudier/bourses/bcs?fbclid=IwAR39GwVcE8IvAYQRAzNSoTK6r8TTyIQo-wLYtbEQ2Uo2-qAQ-fWKFW-y1BA або за телефоном +38 044 590 22 14, Світлана Савищенко.

Поделиться: