Спортсменку з Дніпропетровщини нагородили орденом княгині Ольги

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Спортсменку з Дніпропетровщини нагородили орденом княгині Ольги отключены

Президент України відзначив державними нагородами спортсменів національної збірної, які представляли нашу країну на Дефлімпійських іграх-2019. Серед лауреатів – шахістка з Дніпропетровщини Інга Руденко. Дівчина виборола «золото» у складі команди. Її нагородили орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

-Приємно, що спортсмени Дніпропетровщини демонструють високі результати на міжнародних змаганнях найвищого рівня. У 2019-му орден княгині Ольги отримали наші легкоатлетка Ганна Рижикова-Ярощук та самбістка Катерина Москальова. Тепер Президент України високо оцінив і досягнення дефлімпійської чемпіонки з шахів Інги Руденко, – зазначив начальник управління молоді і спорту ДніпроОДА Олександр Пшеничников.

Інга Руденко родом із Марганця, але зараз мешкає у Дніпрі. Займається шахами з 10 років. Серед здобутків – 8 місце на Чемпіонаті Європи-2019. На Дефлімпійських іграх виступала вперше, і одразу – чемпіонський титул.

Нагадаємо, Дефлімпійські ігри для спортсменів із порушеннями слуху проходили у грудні 2019-го в Італії. Змагалися у 6 видах. Українська збірна посіла друге місце за кількістю медалей.

Загалом Голова держави відзначив нагородами 29 спортсменів та тренерів.

Поделиться: