«Місто професій» відвідали 800 маленьких дніпрян

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи «Місто професій» відвідали 800 маленьких дніпрян отключены

У Дніпрі відбувся масштабний міжнародний профорієнтаційний захід «Місто професій», який одночасно пройшов у 70 містах України. Організатор проекту – міжнародний журнал Community Business Magazine.

Авторка ідеї національного проекту «Місто професій» Тетяна Люлька розповіла, що фестиваль організовується п’ятий раз і має на меті– показати дітям можливості дорослого життя, щоб кожен у майбутньому міг обрати не просто професію, а займатися улюбленою справою.
З самого ранку на території скверу біля Дніпропетровської облдержадміністрації було розгорнуто імпровізоване “Містечко Професій”. На вході до містечка діти віком від 2 до 17 років реєструвалися і отримували свої «паспорти», після чого вони відправлялися на локації, де знайомилися з різними професіями та виконували певні завдання.
Сумлінні та старанні юні «працівники» за виконану роботу отримували заробітну плату, яку по закінченню заходу вони обмінювали на солодощі, іграшки та подарунки. Усі учасники мали змогу випробувати себе у ролі пожежника, поліцейського, лікаря, журналіста, стиліста, банкіра, криміналіста, кінолога та інших. Знайомство з професіями проводили за допомогою ребусів, пазлів.
Кожен представник своєї галузі провів короткий майстер-клас, аби дитина мала можливість «приміряти» на себе професію, яка їй цікава. У профорієнтаційному святі активну участь взяли представники Дніпропетровської обласної служби зайнятості.
Більше 100 учасників пройшли експрес-діагностику, для визначення своїх професійно важливих якостей. Загалом до локації служби зайнятості звернулося понад 800 дітей різного віку.

Поделиться: