Для сільських шкіл області придбали 11 нових автобусів

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Для сільських шкіл області придбали 11 нових автобусів отключены

Шкільний автопарк Дніпропетровщини поповнили ще 11 нових автобусів. Сучасні машини підвозитимуть до навчальних закладів дітей та педагогів з віддалених сіл області. Про це повідомили у прес-службі ДніпроОДА.

Нові автобуси українського виробництва – комфортні та безпечні. У них – м’які крісла, обмежувачі швидкості, додаткові люки, гучний зв’язок та «тривожні кнопки» виклику водія. Є місця для рюкзаків та спортивних сумок. Автотранспорт обладнаний кондиціонерами, салон можна опалювати незалежно від того, чи працює двигун. Автобуси відповідають стандарту «Євро-5», тобто вони максимально екологічні.
– До нашої школи приїжджають близько 140 учнів із 6 сусідніх населених пунктів. Автобус у нас один, і той старенький – йому вже 14 років. Підвозити дітей доводиться групами, тож вони нерідко запізнюються на заняття, – розповіла директор Криничанської школи №2 Тетяна Сербін. – Новий автобус вирішить цю проблему. Дітям буде зручно, тож дуже чекаємо на поповнення автопарку.
Окрім Криничанської, шкільні автобуси отримають Божедарівська, Солонянська, Мирівська, Святовасилівська, Карпівська та інші громади області.
-У планах – і надалі розширювати автопарк сільських навчальних закладів. Поступово маємо взагалі позбавитися старих машин для підвозу дітей до школи, – наголосив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.
Загалом в області понад 400 шкільних автобусів, які підвозять більше 17 тисяч дітей та педагогів. Це 100% від потреби.

Поделиться: