Мешканців області запрошують взяти участь у міжнародному форумі

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Мешканців області запрошують взяти участь у міжнародному форумі отключены

«Від ініціативи – до дії». Під таким гаслом на Київщині пройде третій Міжнародний форум молодіжних центрів. Долучитися запрошують і мешканців Дніпропетровщини. Реєстрація – до 6 травня. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

– Запрошуємо усіх, хто працює з молоддю, подаватися на участь у форумі. Це гарна нагода обмінятися досвідом та налагодити співпрацю з національними та міжнародними молодіжними центрами. Цьогоріч основна тема для обговорень – взаємодія центрів із місцевою владою», – розповіли в управлінні.
Форум відбудеться 22-24 травня у м. Буча Київської області. Витрати на проїзд, проживання та харчування компенсують організатори. Щоб взяти участь, потрібно заповнити онлайн-форму (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYnw5Te6jODrIN3Nh3HdYjXzHK0QWxuwxKgDIJgAjC2xhiPw/viewform).
Захід організовує Міністерство молоді та спорту України в партнерстві з Київською облдержадміністрацією, Асоціацією молодіжних центрів України та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).Додаткова інформація – на сайті (https://decentralization.gov.ua/news/10877) або за телефоном: (044) 284 30 26.

Поделиться: