Мешканців області запрошують перевірити правову обізнаність

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Мешканців області запрошують перевірити правову обізнаність отключены

Мешканців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському правовому диктанті. Мета проекту – встановити, чи знають українці свої права та обов’язки. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи при ДніпроОДА.

– Часто люди стикаються з ситуаціями, у яких мають захищати свої права: в магазині, громадському транспорті, на роботі. Проте не завжди можуть відстояти їх – просто не вистачає знань. Щоб змінити це Дніпропетровщина приєдналася до всеукраїнського проекту «Я маю право!». Одна з його складових – безкоштовні юридичні консультації. На часі – Всеукраїнський правовий диктант, – зазначила начальник управління Ірина Федорчук.
Диктант – у вигляді тесту. Він складається з 50 запитань, які охоплюють 5 блоків – фінанси, здоров’я, соціальна та особиста сфери, сфера безпеки. Тестування розраховане на широку аудиторію та зосереджене на найбільш важливих проблемах, з якими стикаються усі.
Пройти тестування та отримати результати своїх знань в області права може кожен дорослий. Також організатори розробили адаптовану версію тесту для школярів старших класів. Правильні відповіді надійдуть учасникам тестування протягом місяця на електронну пошту.
За підсумками проекту буде створена загальна карта правового населення України. Вона відображатиме рівень правових знань мешканців різних регіонів.
У Дніпрі диктант пройде 26 квітня 2018 року о 14.00 в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ за адресою: пр. Гагаріна, 26. Також тестування можна пройти онлайн. Реєстрація – обов’язкова.

Поделиться: