Цьогоріч відремонтують 6 комунальних доріг Софіївського району

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Цьогоріч відремонтують 6 комунальних доріг Софіївського району отключены

Цьогоріч у Софіївському районі обласним коштом капітально відремонтують 6 комунальних доріг. Переважна більшість із них взагалі ніколи не знала асфальту. Вже стартували ремонтні роботи на двох сільських вулицях, -повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

Нині у розпалі – ремонтні роботи в селищі Софіївка, на вулиці Незалежності. Дорога була заасфальтована лише наполовину. Суцільна багнюка і ями були її «візитною карткою». Зараз ремонтники вже роблять основу під асфальт – «подушку».
– Дорога була – ні проїхати, ні пройти. Дітей до садочку і школи на руках носили. Тепер як зроблять, хоч побачимо світло в кінці тунелю, – сказав мешканець вулиці Микола Мартиненко.
Нарешті і місцевим буде комфортно, і «швидка» зможе проїхати. На вулиці знаходиться служба порятунку. Отже, надзвичайники скоріше діставатимуться місця події.
У Вакуловому ремонтні роботи тільки-но розпочалися. Там нарешті з асфальтовим покриттям буде одна з центральних вулиць – Героїв АТО. Назва – не випадкова. Багато селян добровольцями пішли захищати кордони на Сході, частина з них – мешканці саме цієї вулиці.
– Добре, що зроблять дорогу. Тепер хоч проїхати велосипедом можна буде – зараз узбіччям їздимо, – поділилася мешканка села Вакулове Марія Бирюк.
До кінця року в Софіївському районі заасфальтують ще 4 вулиці – в Софіївці, Миколаївці та Любимівці.

Поделиться: