Мешканці області стали більше хворіти на застуду

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Мешканці області стали більше хворіти на застуду отключены

Нежить, головний біль, першіння у горлі та кашель, – із такими симптомами мешканці Дніпропетровщини все частіше звертаються до лікарень. За останній тиждень скарги на погане самопочуття мали 14,8 тисяч людей. Це на 7% більше, ніж у попередні 7 днів. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.

-За останній тиждень до лікарень області звернулося 14,8 тисяч мешканців області. Вони мали скарги на першіння у горлі, нежить, несуттєве підвищення температури. У захворівших – ГРВІ, або застуда. Випадків грипу на Дніпропетровщині поки не маємо, – сказали в департаменті.
Там додали, що епідпоріг із ГРВІ у регіоні не перевищено. Проте найбільше захворівших – у Нікопольському та Юр’ївському районах.
– Серед захворівших – найбільше дітей. Майже 70%, – зауважили в департаменті.
Медики наголосили – якщо занедужали – негайно звертайтеся до лікарні.
-Застуду, як і грип, не можна переносити «на ногах». Це загрожує ускладненнями. Наприклад, запаленням вух або пазух носу. Небезпечне й перебування хворого зі здоровими людьми. Віруси швидко поширюються, – сказали в департаменті.
Фахівці нагадали, що вакцинуватися від грипу ще не пізно. Наразі в аптеках доступні дві вакцини «Ваксигрип Тетра» (Франція) та «Джисі Флю» (Корея), їхня вартість – від 270 до 330 гривень.

Поделиться: