На Дніпропетровщині створили ландшафтний заказник загальнодержавного значення

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині створили ландшафтний заказник загальнодержавного значення отключены

«Базавлуцький прибережно-річковий комплекс» став ландшафтним заказником загальнодержавного значення. Його площа – 3,5 тисяч гектарів. Про це повідомили в департаменті екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації.

– «Базавлуцький прибережно-річковий комплекс», що на Дніпропетровщині, визнали ландшафтним заказником загальнодержавного значення. Розширення територій природно-заповідного фонду – важливий крок. Сучасне покоління має зберегти унікальні природні об’єкти для нащадків, – кажуть в департаменті.
«Базавлуцький прибережно-річковий комплекс» розташований у Нікопольському районі. До нього входить долина річки Базавлук та її лівої притоки – річки Солоної.
На території заказника зустрічаються тварини, птахи та рослини, занесені до Червоної книги України та Європейського Червоного списку.
– Заказники створюють, щоб зберегти і відтворити природне різноманіття. Їх оголошують без вилучення земельних ділянок у власників. У заказниках забороняється вирубка лісів, полювання, – уточнили в департаменті.
Загалом природно-заповідний фонд України розширили на майже 80 тисяч гектарів.

Поделиться: