Контроль над ялинковими базарами: чи виявляють у Дніпрі незаконні точки продажу

  20.12.2022 17:36   -
Новини

У Дніпрі інспектори департаменту торгівлі та реклами міської ради й комунального підприємства «Дніпровські активи» проводять рейди з виявлення незаконних точок продажу ялинок. Сьогодні, 19 грудня, проконтролювали ті точки продажу, яким офіційно було надано дозвіл КП «Дніпровські активи».

«Перевіряли наявність договору зі згаданим підприємством на розміщення точки, сертифіката походження ялинок, протоколу радіаційного дослідження деревини, а також спеціальних бірок з номером на кожній ялинці. Загалом із 10 грудня проводимо рейди з виявлення незаконного продажу ялинок і, на щастя, таких не знайшли. Кожен покупець також має право затребувати у продавця документи на законність тієї чи іншої ялинки», – розповів начальник управління споживчого ринку та реклами департаменту торгівлі та реклами Дніпровської міської ради Володимир Трегубов.

Він також додав: «Повідомляти про незаконні точки продажу можуть і містяни через Єдину гарячу лінію міської ради — (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12».

Продавець ялинок Іван розповідає: «Маю усі необхідні документи. У продажу нині чотири види новорічних дерев — це сосна традиційна, сосна кримська (вирощені в Україні), а також ялинка Нордмана та ялинка європейська (імпорт)».

Нагадаємо, у Дніпрі визначено місця офіційного продажу ялинок – це 124 точки у різних районах міста. Перелік місць ялинкових базарів додається. Він ще може доповнюватися, зазначають у департаменті торгівлі та реклами.