Кератин вбиває стан волосся? Чи безпечна процедура для вашого здоров’я?

  12.12.2023 14:44   -
Новини

Кератинове вирівнювання, ботокс, реконструкція – краса чи шкода для волосся? Чи дійсно такі процедури викликають алергію? Як обрати догляд, аби після нього не опинитись у кабінеті лікаря. Наші журналісти дізнались про вплив таких б’юті трендів. Детальніше — далі у сюжеті.

Міла  майстриня з відновлення волосся. Займається кератиновим вирівнюванням вже 2 роки. Запевняє, що на стан шевелюри це ніяк не впливає, якщо дотримуватись певних правил.

“Майстру обов’язково треба висушити волосся на 100% перед тим як випарювати склад. Якщо майстер буде не ретельно виконувати і воно буде вологим, а праска з гарячою температурою  доторкнеться до волосся, то воно буде пекти волосся”, — стверджує тритментологиня Міла.

Під час процедури є випаровування, але за словами дівчини, це не зашкодить здоров’ю, якщо дотримуватися правил безпеки.

“Звісно буде не приємній запах і  він викликає сльозотечу. В цей момент я даю маску  дівчинці яка сідить. Сама працюю в респіраторі. Ви посидите одну- дві годинки і підете. Більше на вас це ніяк не вплине, тут більше потрібно перейматися майстру” коментує тритментологиня.

А от Інна — трихологиня. За 17 років своєї роботи прийняла багато дівчат після популярних б’юті експерементів.

“Волосся після процедури повністю змінює хімічний склад, а саме під впливом хімічних процедур та високої температури праски і ми втрачаємо наш природній об’єм волосся”, — каже Інна Береза, експертка з краси та здоровʼя волосся.

До того ж, процедура може зашкодити і здоров’ю, запевняє Інна.

“Всі випари котрі потрапляють під час процедури на шкіру та також на наші дихальні шляхи мають побічну дію а саме на дихальні шляхи і легені. Бронхи також можуть бути прояви небажані, також подразнення на шкірі голови можуть бути, та буде випадіння ще більше якщо ви схильні до цього”— наголошує Інна.

Інна каже: альтернативою кератиновому вирівнювання та ботоксу є холодна реконструкція або догляд за шкірою голови. Тож кожен обирає для себе найбільш комфортний вид догляду. Та аби не нашкодити здоров’ю та волоссю – найголовніше ретельно обирати майстрів.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: