Скільки дніпряни готові віддати за новорічну ялинку?

  11.12.2023 14:47   -
Новини

До нового року ще 3 тижні, але дніпряни вже пильно придивляються до новорічних ялинок, хтось навіть уже і придбав! Варіантів безліч: як за 200 так і за 4 тисячі гривень.

Велика чи маленька, штучна чи справжня, потрібна чи можна відмовитися? Які ялинки до вподоби дніпрянам у цьому році?

Ранок понеділка. Не так багато, як на вихідних, але покупці на ялинковому базарі є. Олена  вже купила деревце і, щаслива, поспішає у справах.

«Дітей запитала чи потрібна ялинка у цьому році, вони сказали: так, потрібна! Кажу ну ми же не будемо святкувати, вони кажуть а чому? Кажу, тому що війна в Україні, а вони кажуть: а нам все одно потрібна ялинка. Пішла купила за 500 гривень. Сказали 550, я трішки сторгувалася, за 500 купила», – розповідає дніпрянка Олена Біла.

А от Вікторія купує ялинку для дітей в школу. Обрала маленьку, зібрану з гілочок, за 500 гривень.

«А додому хотілося б ялинку побільше, дуже мені подобається, я не знаю як вона правильно називається, та що з маленькими голочками, мені вона дуже подобається», – каже дніпрянка Вікторія Цибуліна.

Вікторія свій вибір зупинила на  найдорожчій, данській ялинці за 4 тисячі гривень.

«Ну якби за 2 то я б купила, а от за 4 треба трошки подумати. Але думаю, може трішки пізніше вона буде дешевша. Була у нас в тому році така ялинка, вона прикрашена – дуже круто виглядає. Вона більш естетична», – вважає Вікторія Цибуліна.

Продаж ялинок почався минулого тижня,  – кажуть продавці. І поки що ціни не падають. За хвойне деревце зараз доведеться заплатити від 250 гривень до  4 тисяч гривень. Віночок – 150. Гілочку, як то кажуть, для запаху в домі можна придбати за 30 гривень.

«Зараз представлено 3 види, це ялинка звичайна, ялинка Кримська та ялинка звичайна, але стрижена, трошки вона пухнаста буде», – продавець ялинок Данило.

Кожна ялинка, запевняють продавці – чіпована.

«Чіпована вона по документах. На кожну ялинку чіп ніхто не вішає, тому що тут допустимо 300 ялинок, по Дніпру їх 1000. І на кожну чіп вішати, звичайно, ніхто не буде», – продавець ялинок Сергій.

Але не всі дніпряни готові купляти справжні ялинки.

Я в цьому році не буду ніякої ялинки ставити, в мене є дід мороз, санта клаус.

Ми уже лет 5 ставимо штучну ялинку, вона у нас така вся світиться.

Штучна, щоб зберігати насадження зелені.

Для тих, хто бажає придбати справжню ялинку, у Дніпрі працює 117 ялинкових базарів. Їхні адреси можна дізнатися на сайті міськради.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: