Кератин вбиває стан волосся? Чи безпечна процедура для вашого здоров’я?
Кератинове вирівнювання, ботокс, реконструкція – краса чи шкода для волосся? Чи дійсно такі процедури викликають алергію? Як обрати догляд, аби після нього не опинитись у кабінеті лікаря. Наші журналісти дізнались про вплив таких б’юті трендів. Детальніше — далі у сюжеті.
Міла — майстриня з відновлення волосся. Займається кератиновим вирівнюванням вже 2 роки. Запевняє, що на стан шевелюри це ніяк не впливає, якщо дотримуватись певних правил.
“Майстру обов’язково треба висушити волосся на 100% перед тим як випарювати склад. Якщо майстер буде не ретельно виконувати і воно буде вологим, а праска з гарячою температурою доторкнеться до волосся, то воно буде пекти волосся”, — стверджує тритментологиня Міла.
Під час процедури є випаровування, але за словами дівчини, це не зашкодить здоров’ю, якщо дотримуватися правил безпеки.
“Звісно буде не приємній запах і він викликає сльозотечу. В цей момент я даю маску дівчинці яка сідить. Сама працюю в респіраторі. Ви посидите одну- дві годинки і підете. Більше на вас це ніяк не вплине, тут більше потрібно перейматися майстру”, — коментує тритментологиня.
А от Інна — трихологиня. За 17 років своєї роботи прийняла багато дівчат після популярних б’юті експерементів.
“Волосся після процедури повністю змінює хімічний склад, а саме під впливом хімічних процедур та високої температури праски і ми втрачаємо наш природній об’єм волосся”, — каже Інна Береза, експертка з краси та здоровʼя волосся.
До того ж, процедура може зашкодити і здоров’ю, запевняє Інна.
“Всі випари котрі потрапляють під час процедури на шкіру та також на наші дихальні шляхи мають побічну дію а саме на дихальні шляхи і легені. Бронхи також можуть бути прояви небажані, також подразнення на шкірі голови можуть бути, та буде випадіння ще більше якщо ви схильні до цього”, — наголошує Інна.
Інна каже: альтернативою кератиновому вирівнювання та ботоксу є холодна реконструкція або догляд за шкірою голови. Тож кожен обирає для себе найбільш комфортний вид догляду. Та аби не нашкодити здоров’ю та волоссю – найголовніше ретельно обирати майстрів.
За матеріалами ДніпроTV.