Як працює міграційна служба на Дніпропетровщині

  29.04.2022 15:38   -
Новини

З початку війни міграційній службі довелося працювати із заблокованими базами даних. Електронні реєстри не оновлювалися. Наразі їх робота відновлена. За період воєнного стану у Дніпропетровській області було видано близько 23-х тисяч закордонних паспортів і близько 7 тисяч id-карток. Щодня тисячі людей залишають заявки. Як оформити необхідні документи у воєнний час – докладніше у сюжеті.

Валентина привела свою доньку до міграційної служби, щоб поновити закордонний паспорт. Сім’я помітила, що термін документу сплив.

Валентина Гура, жителька Дніпра: «Я пришла оформить загранпаспорт ребенку, потому что у неё закончился, 4 года. В связи с ситуацией, надо было что-то решать. Вот. И пришла сюда. Живая очередь. Подошли, оплатили. Всё, вот уже готово, ребенок снят, отпечатки пальца взяли, паспорт оформляется».

Підрозділи міграційної служби у Дніпрі під час воєнного стану продовжують працювати в штатному режимі – шість днів на тиждень.

Ірина Ярош, начальниця відділу оформлення документів №1 головного управління Державної міграційної служби в Дніпропетровській області: «В середньому по області десь півтори тисячі в день приходе. На сьогоднішній день, навіть сьогодні на Липинського 7, тут у нас в головному управлінні прийнято 115 осіб – це і закордонні паспорти, і id- картки».

Війна в Україні значно вплинула на роботу служби. 24 лютого адміністративні послуги були повністю припинені на тиждень. І нині не всі підрозділи поновили роботу.

Богдан Чегіль, начальник головного управління Державної міграційної служби в Дніпропетровській області: «Нами були зібрані всі автоматизовані бази даних, припинена вся діяльність, і для її поновлення потрібен значний час. Ми на сьогоднішній час фактично цим і займаємось, проте що поновлюємо як роботу головного управління, яка фактично вже повністю поновлена, а на даний час відновлюємо територіальні підрозділи , які знаходять на територіях. Із 45 підрозділів, які є на сьогоднішній день, відновили свою роботу 30 підрозділів».

Через потік переселенців міграційна служба перенавантажена, тож люди можуть довше чекати на виготовлення своїх документів.

Источник: ДніпроTV

Поділитись: