Громади області запрошують поборотися за гранти з підвищення енергоефективності

  25.12.2019 22:23   -
Новини

Містам та міським ОТГ області пропонують долучитися до чергового конкурсу на отримання грантів. Вони можуть виграти від 5 до 10 тисяч євро на проведення заходів із підвищення енергоефективності громадських будівель. Реалізація проєкту – вже у першому півріччі 2020-го.

– Термомодернізація громадських будівель – важлива складова забезпечення енергетичної незалежності держави. На жаль, далеко не всі громади мають достатньо фінансів для підвищення енергоефективності медичних та освітніх закладів. А ще – муніципалітетам бракує фахових знань у цій сфері. Отримати необхідну підтримку вони можуть завдяки гранту від GIZ, – зазначили в департаменті економічного розвитку ДніпроОДА.
Долучитися до конкурсу можуть міста і міські ОТГ з чисельністю населення до 200 тисяч. В результаті конкурсу вони отримають співфінансування до 70% на придбання послуг з енергоефективності.
Наприклад, на проведення енергоаудитів, розробку проектно-кошторисної документації для впровадження енергоефективних заходів, енергетичне планування, впровадження системи енергетичного менеджменту та моніторингу.
Заявку на участь має подати комунальне некомерційне підприємство міської ради. Її слід надіслати на електронну адресу: reformcenter@ukr.net. Дедлайн – 10 січня 2020 року, 17:00.
Всі запитання, що виникають, необхідно письмово оформити та надіслати електронною поштою на вказаний е-mail – до 26 грудня 2019 року, 17:00.
Детальніше про умови участі у конкурсі та перелік документів – за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1McMg5rBGBvhwCKSU9he6KrwxKYyrkHp7/view.
Конкурс проводиться у рамках проєкту «Енергоефективність у громадах II». Грантове фінансування надається в межах угоди, що укладена між Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та МГО «Центр Сприяння Житловим та Муніципальним Реформам».