Екологів Дніпропетровщини запрошують на Всеукраїнський екофорум

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Екологів Дніпропетровщини запрошують на Всеукраїнський екофорум отключены

Що несуть бізнесу зміни природоохоронного законодавства, як організувати облік відходів на виробництві та сприяти ефективності державного контролю у сфері екобезпеки. Ці та інші теми обговорюватимуть на IV Всеукраїнському форумі екологів «ECOBUSINESS в Україні-2019», який відбудеться 31 травня у Дніпрі. Про це повідомили в департаменті екології та природних ресурсів ДніпроОДА.

Форум об’єднає екологів провідних підприємств України, представників влади, експертів. У фокусі уваги – нова державна політика у сфері промислового забруднення і до чого готуватися бізнесу.
Також учасники форуму дізнаються, як торгувати викидами, організувати облік відходів на виробництві та в який спосіб захистити законні права й інтереси під час екологічної перевірки. Серед практичних рекомендацій – як правильно обрати компанію екологічного консалтингу та аудиту.
Запрошуються ТОП-менеджери, фахівці екологічних і юридичних служб промислових підприємств. Реєстрація за посиланням: https://mediapro.ua/registration/seminar?seminar=4741.
Організаційні питання – за тел.: (073) 305-80-16, (066) 614-29-39, (044) 507-22-26 або пишіть на bychkova_mediagroup@ukr.net.

Поделиться: