Дніпрянка здобула «срібло» на чемпіонаті світу із кульової стрільби

12.09.2018 18:39   -
Новини

Дніпровська спортсменка виборола «срібло» на світовому чемпіонаті із кульової стрільби. Вона виступала у складі жіночої збірної від України. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

– Виступати на міжнародних змаганнях такого рівня – велика відповідальність. Ми пишаємося Вікторією. Вона показала чудові результати і зробила вагомий внесок у перемогу своєї команди, – зазначили в управлінні молоді та спорту.
На змаганнях Вікторія Рибовалова виступала у складі жіночої збірної від України. Разом з нею брали участь Галина Авраменко та Валентина Гончарова. Вони вибороли «срібло» у кульовій стрільбі по рухомій мішені з пневматичної гвинтівки зі змішаними швидкостями з дистанції 10 метрів.
В особистому заліку наша спортсменка посіла четверте місце. Вікторія Рибовалова і раніше демонструвала чудові результати. Вона вже всьоме здобула медаль для України на світовому чемпіонаті.
Нагадаэмо, чемпіонат світу із кульової стрільби проводять раз на чотири роки. У 2018 році він пройшов у південнокорейському місті Чханвон. У змаганнях взяли участь спортсмени з 33 країн. Україна посіла 7-ме місце у загальному заліку.