У Кам’янському відкриють оновлений ЦНАП

  12.09.2018 18:14   -
Новини

Повний спектр адміністративних, комунальних, а тепер ще й соціальних послуг можна буде отримати у ЦНАПі Кам’янського. Оновлений заклад відкриють вже цими вихідними, – розповіли у прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.

Тепер для мешканців міста будуть доступні близько сотні соціальних послуг.
– Раніше у ЦНАПі Кам’янського надавали лише ті соціальні послуги, що стосувалися рішень міськради. Наприклад, призначення матеріальної допомоги з місцевого бюджету. Тепер тут будуть доступні всі державні соцпослуги, як то оформлення субсидії чи виплат при народженні дитини, пенсійні питання, – наголосили у прес-службі.
Послуги надаватимуть в осучасненій будівлі.
– Сучасні послуги – в сучасному ЦНАПі. Тут замінили фасад, облаштували територію біля будівлі – зробили дитячий майданчик, встановили фонтан. Всередині ж знесли всі перестінки, аби був суцільний відкритий простір. Для зручності відвідувачів – вода та кава, кондиціонери, дитяча ігрова, вільний WiFi та багато іншого, – розповіла заступник директора департаменту економічного розвитку ДніпроОДА Олена Лічманенко.
Оновлений ЦНАП на проспекті В.Стуса, 10/12 відкриють вже цієї суботи, 15 вересня. Він працюватиме за графіком: понеділок, середа, п’ятниця – з 8.00 до 17.00, вівторок та четвер – з 8.00 до 20.00, у суботу – з 8.00 до 15.30.