«Дніпро Квітучий»: висаджена минулого року алея сакур у сквері Янгеля радує містян

  17.05.2022 21:00   -
Новини

Прижилися, як рідні. У Дніпрі підсумовують перші результати безстрокової акції “Дніпро квітучий”. Висаджені минулоріч екзотичні деревця успішно вкорінилися в місцевих грунтах.

“Чтобы земля не пересыхала, будем следить за тем, чтобы под деревом было всегда доступно и влажно”. 

У сквері Янгеля велике поливання. Висаджені минулоріч саджанці укорінилися і цьогоріч їх ретельно зволожують. Містянин Ярослав Соколов один з тих, хто висаджував цю алею. І через рік прийшов подбати про дерева знов.

Ярослав Соколов, дніпрянин: “Я здесь недалеко живу. Гуляю в этом историческом сквере и смотрю за красотой, как она развивается”.  

У підпорядкування міста сквер Янгеля увійшов минулоріч. І за невеличкий проміжок часу місцеві мешканці наперебій відмічають якісні зміни у ньому.

Місцева мешканка: “Да, здорово, потому что здесь много людей гуляет, детей гуляет, много в возрасте людей гуляет. Ну, потому что воздух свежий”.

У 2021 році, в межах безстрокової акції “Дніпро квітучий”, у сквері висадили двадцять сакур і стільки ж ялівців. Саджанці гарно пережили зиму, і щоб вони гарно вкорінилися, їх удобрюють та оброблюють від шкідників.

Любов Чадіна, начальниця відділу благоустрою комунального підприємства “Міська інфраструктура” Дніпровської міськради: “Будемо сподіватися, що мешканці району будуть відноситися до цього позитивно і не будуть витоптувати, ставити свої автівки на зелену зону. Бо це велика проблема цього скверу”. 

Центральна частина міста також поступово оноволюється. Замість старих аварійних акацій тут поступово з’являються молоді саджанці кленів, платанів та екзотичних дерев.

Ростислав Голубовський-Єрощук, заступник начальника управління депаратменту капітального будівництва Дніпровської міськради: “Висаджено більше 182 дерев. В 95% вони прижилися, 5% взагалі пропало. Но підрядна організація за свої кошти висадила заново ці дерева, і також власноруч, вручну йде полив”. 

За останні три роки велика кількість захаращених зелених зон перетворилася на сучасні оазиси відпочинку Дніпра. І хоча багато цьогорічних планів зупинила війна, у міськраді говорять, все одно втілять омріяне – зроблять місто одним з найпривабливіших туристичних точок на українській мапі.

Источник: ДніпроTV

Поділитись:

Наступна стаття: