НЕМИРНИЙ «МИР»

  18.05.2022 17:41   -
Влада

Сьогодні вся Дніпропетровщина стала та залишається найбільшим транспортно-логістичним хабом для численних переселенців з територій, на яких відбуваються бойові дії. Але й тут – кожної миті – продовжується війна. Про це не дають забути постійні повітряні тривоги та «подарунки» від загарбників.

«Понад 140 ракет випустили орки по Дніпропетровській області за 79 днів. «Смерчами», «Градами», «Ураганами» били по наших мирних громадах.
Забороненими касетними боєприпасами закидали наші міста та села. Вбили сімнадцятьох людей. Пошкодили понад 300 наших будинків, складів, гаражів.
Ось такий він – немирний «мир», який нам нав’язують немирні «сусіди».

Такий пост наприкінці минулого тижня написав на власній сторінці у «Фейсбуці» голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.

Але область щоденно продовжує працювати на оборону держави – попри небезпеку, незважаючи на загрози відразу з трьох напрямків-фронтів. І відбувається це природно, проте без зайвої реклами. В попередні, навіть мирні, роки в ДніпроОДА надмірний піар пошаною не користувався…

Може, спокій з Поля, 1 розповсюджується на всю територію регіону? Хоча б частково.

Поділитись: