«Дніпро-1» з камбеком виграв у «Металіста-1925»

01.09.2021 16:22   -
Новини

28 серпня в рамках 6-го туру УПЛ «Дніпро-1» здобув перемогу над «Металістом-1925». Харків’яни забили першими – голом відзначився Марлісон. Але в другій половині поєдинку саме гості двічі вразили ворота суперників. «Дніпро-1» міцно заволодів територією, а харків’яни лише відповідали контратаками. На 69 хвилині реалізувати пенальті зумів хорват Чуже. Заробив його Лучкевич, який із притаманною йому завзятістю пішов до кінця і випередив на долю секунди голкіпера, який його збив.

Останнього ж переможного гола вже на останній хвилині основного часу забив бразилець Білл, який виступає в клубі на правах оренди. Він виконав штрафний, і м’яч після невеликого рикошету потрапив у дальній нижній кут. Таким чином нападаючі принесли перемогу «Дніпру-1». Матч закінчився з рахунком 2:1.

Наразі в активі підопічних Ігора Йовичевича 13 очок. Команда входить в трійку лідерів елітного дивізіону. Харківчани мають 6 очок і посідають 11 місце в таблиці УПЛ.

В наступному поєдинку 7 туру VBET Ліги сезону 2021/22 років «Дніпро-1» зустрінеться на виїзді з віце-чемпіоном – «Шахтарем». Поєдинок відбудеться 11 вересня. Ознайомитися з прогнозами експертів на матч вболівальники зможуть на сайті  meta-ratings.com.ua.