Легкоатлетка з Дніпропетровщини стала срібним призером Паралімпійських ігор-2020

01.09.2021 16:24   -
Новини

Спортсменка з Дніпропетровської області фінішувала на дистанції в 400 м з особистим рекордом 1:01.47. Легкоатлетку обійшла учасниця з Китаю Цзян Феньфень. Її результат – 1:01.36. Бронзову нагороду виборола спортсменка із Південної Африки Шеріл Джеймс.

«Отримали ще одну медаль на Паралімпійських іграх! Друге місце на п’єдесталі зайняла легкоатлетка Наталія Кобзар. Дівчина отримала «срібло» в бігу на 400 м», – зазначив начальник управління молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Наталія – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики. В 2019 році вона стала чемпіонкою світу в бігу на 400 м.

Наразі українські спортсмени на Паралімпійських іграх в Токіо вже отримали 67 медалей, серед яких 15 золотих, 33 срібні та 19 бронзових. Раніше ще одна спортсменка з Дніпра – плавчиня Анна Стеценко, виборола золото на дистанції 400 м вільним стилем та бронзу у змішаній естафеті.

Нагадаємо, Паралімпіада в Токіо проходить з 24 серпня по 5 вересня. Участь в змаганнях приймають спортсмени з 168 країн. Вони розіграють 540 комплектів нагород в 22 видах спорту.

За перебігом подій на Паралімпійських Іграх та успіхами українських спортсменів слідкуйте на сайті Metaratings