Азовське море: в Бердянську встановили 9 нових веб-камер

  11.10.2021 14:51   -
Новини

На узбережжі Азовського моря в курортному Бердянську встановили 9 нових веб-камер, призначених для туристів і відпочивальників. Відтепер за допомогою цілодобових трансляцій можна милуватися мальовничими панорамами популярного міста, не встаючи з-за комп’ютера, повідомляє Ділова Столиця із посиланням на УНН.

Бердянськ – один із найпопулярніших пляжних курортів Азовського моря, який щорічно відвідує близько 1,5 млн відпочивальників і туристів.

Нещодавно в місті розгорнули мережу з 9 нових онлайн веб-камер, встановлених по всьому курорту, які в режимі реального часу зі звуком транслюють красиві панорамні види Бердянська, при чому якість веб-камер варіює від Full HD до 4K.

Таким чином, завдяки новим веб-камерам багато хто з прихильників курорту продовжує стежити за улюбленими місцями відпочинку навіть поза курортного сезону.

Організаторами проєкту виступили редакція відомого медіа-проєкту «Кирилівка.Укр» і бердянський інтернет-провайдер Onet.

Всього на сьогоднішній день мережа онлайн трансляцій Бердянська включає 18 точок огляду, подивитися які можна на сайті berd.ua.

Нагадаємо, що Бердянськ – це курортне місто на півдні Запорізької області, якие включає материкові міські райони і прилеглу до них Бердянську косу. У 2021 році дана рекреація істотно постраждала від навали медуз і інформаційного хайпа, тому ініціатива, покликана показати в реальному часі стан пляжів курорту, повинна мати істотне значення для того, щоб курортний сезон-2022 був успішним.

Поділитись: