У ДніпроОДА пройде незвичайний форум з підприємництва

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи У ДніпроОДА пройде незвичайний форум з підприємництва отключены

Як стати справжньою бізнес-леді? У ДніпроОДА пройде безкоштовний форум для жінок. Учасницям розкажуть, як можна займатися улюбленою справою, отримувати від цього задоволення, гідний заробіток, а ще – поповнювати бюджет області

Як повідомили у департаменті економічного розвитку ДніпроОДА, зустріч відбудеться 26 жовтня о 9.00.

«Прагнемо розвивати жіноче підприємництво в області. Для цього організовуємо форум, – зазначили в департаменті. – Запрошуємо жінок, які вже мають досвід у підприємництві, а також тих, хто лише мріє про відкриття власної справи. Буде цікаво та корисно усім».

Майбутні бізнес-леді дізнаються, як втілити задум у життя, зокрема, у яких галузях легше «стартувати», де шукати необхідні для цього ресурси, як розвинути лідерський потенціал. Учасницям розкажуть про освітні можливості, познайомлять з прикладами успішних підприємств, якими керують жінки. Під час форуму буде представлена виставка цих товаровиробників.

Форум проводить ДніпроОДА спільно з всеукраїнською громадською організацією «Конгрес ділових жінок України». Участь у заході – безкоштовна, варто лише зареєструватися.

Зустріч проходитиме у круглому залі ДніпроОДА на пр. О. Поля, 1.

Поделиться: