Ремонт траси Дніпро-Запоріжжя завершується

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Ремонт траси Дніпро-Запоріжжя завершується отключены

Ремонт сімнадцяти кілометрів траси Дніпро-Запоріжжя вийшов на фінальну стадію: на двох ділянках, які оновлюють цьогоріч, вже вкладають верхній шар асфальту

«Продовжуємо оновлювати обласну інфраструктуру. Це завдання поставив Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині капітально ремонтуються дороги в малих населених пунктах і траси міжнародного та національного значення. Роботи ведуться на донецькому, запорізькому, криворізькому і полтавському напрямках» , – розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

На Запорізькому шосе більше 20 років не було ремонту, дорога вкрилася ямами. Нині трасу оновлюють – ремонтують близько двох кілометрів покриття на виїзді з Дніпра та більше чотирнадцяти кілометрів від кордону з Запорізькою областю.

«Укладаємо верхній шар асфальтобетону. Після облаштування дорожнього покриття нанесемо розмітку, встановимо нові дорожні знаки та обладнаємо узбіччя», – розповів в.о. начальника Служби автодоріг Дніпропетровської області Геннадій Немога.

Дорожники кажуть, нове покриття буде зносостійким – 17 сантиметрів завтовшки.

Ремонт сімнадцяти кілометрів Запорізької траси планують завершити цієї осені.  Окрім трас цьогоріч на Дніпропетровщині ремонтують 160 комунальних доріг.

Поделиться: